Zladíme sa a nastavíme podmienky spolupráce

Na úvodnom stretnutí sa snažíme získať čo najviac informácií a predstavíme všetky možnosti spolupráce. Následne prichádza prípravná fáza, ktorá zahŕňa prieskum trhu a nastavenie správnej stratégie predaja. Pri nacenení vychádzame z odborného znaleckého posudku, ktorý má predávajúci od nás zadarmo a následne sa od neho odvíja stanovenie konkrétnej ceny, ktorá už zohľadní všetky špecifiká nehnuteľnosti. Na záver si dohodneme podmienky spolupráce – sú to detaily ako dĺžka zmluvy, exkluzivita, agentúrna odmena a prípadné doplnkové služby.

Vieme ako veľmi záleží na prvom dojme

Ešte predtým ako sa nehnuteľnosť dostane do ponuky, prebehne jej príprava – v prípade potreby zapezpečíme vypratanie, upratanie, maľovanie alebo aj kompletný home staging. Veľký dôraz kladieme aj na to aby fotodokumentácia mala čo najprofesionálnejší výsledný efekt, preto používame profi techniku. V prípade pokiaľ ide o nehnuteľnosť vhodnú na rekonštrukciu, vieme zabezpečiť aj návrh možnej prerábky aj s 3D vizualizáciou od skúseného architekta.

Profesionalita a dôvera na prvom mieste

Veľa nehnuteľností sa dokáže predať aj bez toho, aby bola ponuka zverejnená na internete. Aj preto je prvým krokom kontaktovanie priamych klientom v databázach – veľa krát medzi nimi nájdeme potenciálnho kupcu. Ak je to potrebné, ponuka sa zverejní formou inzercie na všetkych dôležitých realitných portáloch alebo aj sociálnych sieťach. Je našou snahou predať nehnuteľnosť v čo možno najkratšom čase, takže stratégiu inzerovania nstavíme vždy čo najefektívnejšie. Samozrejmosťou sú následne obhliadky - tu je našim zámerom, aby maklér vedel poskytnúť všetky dôležité informácie o nehnuteľnosti a bol dôveryhodným poradcom ako pre kupujúceho, tak aj predávajúceho.

Nechate všetky starostí na nás

V poslednom kroku prichádzajú na rad cenové rokovania s potencionálnym kupujúcim. Cenu sa vždy snažíme dohodnúť tak, aby to bolo win-win riešenie pre obe strany. Všetky ostatné nevyhnutné technické, operatívne a právne úkony môžte s pokojom zveriť na nás - pomôžeme so zmluvami, katastrom, notárom, správcom ale aj odporučením pre financovanie. A to znamená viac času a menej statostí pre vás!
Uvažujete nad možnou spoluprácou s nami? Neváhajte a napíšte nám!
sk_SKSlovak